Goods And Materials Of Sichuan Petroleum Co

این شرکت وابسته به شرکت Company Petro China Southwest Oil & Gas fieldبوده و قادر به تامین مواد و تجهیزات گوناگون برای مشتریان مختلف می باشد.

شرکت Goods & Materials Of Sichuan Petroleum ، یک شرکت تجاری بین المللی متخصص و توانمند در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی همچونOCTG ، Fitting & Flange ، Valve ، Mill Product و ... می باشد. این شرکت هم چنین نقش واحد تامین کننده شرکت ملی نفت چین (CNPC) را داشته و تجهیزات موردنیاز CNPC را، در پروژه های اجرایی داخلی و خارجی فراهم می آورد.

این شرکت توانایی آن را دارد که برای برآورده کردن نیازهای مشتریان، طرح جامعی را که شامل برنامه های فنی، کنترل کیفیت، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش می باشد، ارایه نماید.

شبکه بازاریابی و فروش این شرکت درحال حاضر درکشورهای مختلفی در مناطق آمریکا، آمریکای لاتین، آسیای مرکزی و آسیای جنوبی، درحال فعالیت می باشد.

این شرکت پروژه های متعددی را با موفقیت به اتمام رسانده است که از جمله این پروژه ها می توان به تامین مواد، قطعات و لوازم یدکی برای تاسیسات فرآورش گازطبیعی در پروژه MIS ایران به مدت 2 سال، مشارکت در پروژه انتقال گاز غرب به شرق چین، تامین مواد برای پروژه تصفیه گاز طبیعی در بلوک A در ترکمنستان و همچنین بارگیری و تخلیه مواد در سایت Gunorta Eloten ترکمنستان اشاره کرد. .

محصولات شرکت Goods & Materials Of Sichuan Petroleum

مجموعه محصولات این شرکت عبارتند از:

 

a

Design by: Atmosphere

i